Bu duvar kağıdını yaptırsam nasıl olur?

odama duvar kağıdı yaptırsam mı diye düşünüyorum. eksileri artıları var mı yoksa nötr mü? heh hedefim şu
ithappenedatgaumont.files.wordpress.com
nerden alabilirim? kendim mi yapıştırıcam? ne kadardır metrekaresi? kendim yapıştırıcaksam kolay mı?

odanda ders çalışıyorsan bu ortamda uyuyakalırsın gibime geldi.

bi kere daha düşün diyorum!
  • botucat  (25.05.13 14:35:40)
Yalnız o hedefe ulaşmak için aynı kağıdı bulsan bile ışığı da ordaki gibi yapmak lazım.

  • inugard  (25.05.13 14:35:41)
Ustalık isteyen bir iş olduğunu söyleyebilirim; dolayısıyla eliniz çok yatkın değilse, kendi imkanlarınızla halledebilmiz zor gözüküyor.
İşçilik fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte; genel olarak, 1-1 çalışılıyor ithal duvar kağıtlarında. Metrekare fiyatı ne ise duvar kağıdının, işçilik metrekare fiyatı da o oluyor.

  • cogeneration  (25.05.13 14:38:04)
Bence iki hafta sonra intihar edersin. Renkler ruh durumunu cidden etkiliyor ve siyah çok karanlık, bunaltıcı bir renk.

İlla koyu olsun istiyorsan hadi diyelim füme falan bir şey yaptır ama bu olmasın.
  • buff  (25.05.13 15:47:40)
korkar insan

  • tadutadu  (25.05.13 16:52:44)
Duvara uygulaması çok zor duvar kagirtlarindan değil ama uygulandığında bu görüntüyü alamayabilirsin. Bazı sitelerde 3 boyutlu başka duvar kagirtlari var onlara bir göz atabilirsin

  • mimtahit  (25.05.13 22:47:25)
duvargiydir.com diye bir site buldum gezerken, uygun gibi fiyatlar bence duvar işini halletmeden önce web sitelerine de bak (git: duvar kağıdı) internette daha ucuz olabiliyor.

  • her seyden biraz  (26.02.14 11:14:08)