Bilgisayar cahili peşimi bırakmıyor! YardımEdin!

youtube linkini kopyalayıp yandaki sekmede yapıştırıp dönüştür yapmayı bile 10 defa denememize rağmen beceremeyen embesil birinden kurtulmam lazım. çözüm firefox tarayıcısına eklenti kurmak gibi geliyor ama bir sürü eklenti denedim istediğimi bulamadım. çoğu zaten doğru düzgün çalışmıyor da şu download helper addons.mozilla.org neden düzgün çalışmıyor onu anlamadım. ''bu özellik tescil edilmiş bir dönüştürücü sürümü gerektirir.'' diye hata veriyor mp3 e çevirmeye çalışınca. gerçekten çalışan bir eklenti var mı bildiğiniz? lütfen yardım edin kurtarın beni şundan..:(

soru ne? yutubu mp3 mü yapmak istiyorsunuz?

www.4kdownload.com bunu kur. daha temiz iş.
  • ben smyrna  (25.05.13 11:35:08)
Screenshot yaparak anlat.

  • eksi was here  (25.05.13 12:12:23)
@ben smyrna

ya aslında benim istediğim işi daha da basitleştiren bir şeydi. tek tıkla indirme penceresi çıksın direkt download a mp3 dosyası insin istiyordum ama en azından bu yeni bir sekme açıp yapıştırıp dönüştür deyip indirmekten daha basit gibi görünüyor. dediğim gibi bir eklenti bulamazsam çare bu olacak galiba...
  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.13 12:14:42)
ya screenshot lık bir durum yok. bildiğin internet download manager kurunca sağ üstte çıkan mavi download yazısı gibi bir şey lazım işte. yani eklenti ya da program sayesinde videonun yanında beliren download butonuyla mp3 dosyasını doğrudan indirtmek istiyorum adama. bu yani.

  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.13 12:16:25)
Mp3'e kendin çevirt . İndirme linkine sağ tıklayıp "bağlantı adresini kopyala" de. Adama linki gönder. Tıklar tıklamaz indirsin.

  • eksi was here  (25.05.13 12:18:26)
@eksi was here

yahu sorun da bu işte. adamın bunu bile yapamayacak kadar gerizekalı. link ne demektir bilmiyor. ctrl+c ctrl+v zaten hak getire, mouse la falan yapıyor o işlemi... sorunu ve istediğimi de gayet net açıkladığım kanısındayım. kopyala yapıştır girince işin içine tabiri caizse ''sıçıyor.''...
  • kisa bisey olsun istemistim  (25.05.13 12:34:22 ~ 12:35:34)
addons.mozilla.org

bu eklenti ile videoların büyük bir bölümü mp3 formatına (128-192-320kb/s) çevrilip indirilebilir..
  • EkimBebesi  (25.05.13 23:30:13 ~ 23:31:32)