ttnet fiber vs superonline fiber

mrb, az önce öğrendiğime göre ttnet fiber fiber değil vdsl2 imiş, bunu nasıl fiber diye satıyorlar bilmiyorum ama meral ettim ttnet'in vdsl2 ile superonline'ın fiber'ini kıyaslayabilir misiniz ikisi de 20 mbt/s'ye kadar diyorlar, doğru mu? şimdiden teşekkürler

ttnet fiber 20mbit e kadar destek veriyor bildiğim kadarıyla. ben yapımında kablo çekim işinde falan çalışmıştım bi süre. tavsiye etmem, çok dandik. aklı olan zaten ttnetten uzak durur. süper onlie kullanıyorum ben 20mbit, 25mbit hizmet alıyorum. saolsunlar adil kotayıda kaldırdılar 2014e kadar benden, akıyorum torentte.

  • hasmetizm  (24.05.13 23:22:41)
adil kullanım sınırına baktığında ttnet'in 20 megabit"e kadar" olan interneti 3 megabbyte/persecond"a kadar" düşürdüğünü göreceksin. bunu bi göz önünde bulundur derim.

  • abimiariyorumgorenvarmi  (24.05.13 23:44:08)
ttnet fiber, ttnet kapınıza fiberoptik kablo çektiyse fiber internettir. ve süperonline yerine onu tercih ederim.

bir ttnetin hipernet'i var ki o vdsl2 oluyor işte.
  • kamera motor  (24.05.13 23:46:14)