Fethiye ya da Bodrum dan 3-4 günlük tekne turu

Daha önce yapmış olan var mı fiyatlar nasıl memnun kaldınız mı tavsiye eder misiniz?

Fethiye Olympos arasi olanlara 5-6 kere ciktim. Bodrum tarafini bilmiyorum. Yaninda ufak cocuk yoksa yaad emeklilik yasinda degilsen hayatinin en guzel tatilini henüz yapmamissin demektir.

Kabinleri sadece üst degisme ve tuvalet icin kullandim, o havada zaten kabinde baska ne yapilir bilemem, Lüks arama onun disinda hersey var. Yemekler ve ortam mükemmel.
bu fethiyedeki en büyük acentalardan biri. Fiyatlarda hersey dahil otellere göre komik kaliyor. www.alaturkacruises.com
Birde 10-12 kisi toplayabilirsen benimle iletisime gec 1-2 kaptanin telefonunu vereyim kendi yatini kaldir, rotani kendin belirle. Iste bunu henüz ayarlayamadim ama illa bi gün yapicam.

Not: Gece güvertede uyu :)
  • BAZiL  (23.05.13 15:24:31)