[]

Keten Gömlek-Keten Pantolon

Haziran sıcakların güneşin altında, tozun toprağın arasında çalışmaya uygun bir iki tane keten kumaş kıyafet alıyım. azıcık indiana jones tadı yaşıyım diyorum.
ama nereden alınır bilmiyorum.
çok kalın olmasın.
böyle hatır hutur kaşındıranlar var, onlarda da olmasın.
çok çok kaliteli bir şey de olmasına gerek yok açıkcası.

direkt mağaza falan söylerseniz çok mutlu olurum. pantol şuradan alınır, gömlek şuradan alınır şeklinde.

bir ek soru olarak da: 60larda hippi abilerimizin giydiği bol, düğmesiz, yakasız gömleklerden bulmak da mümkün mü?


lokasyon:istanbul

 
geçenlerde ben de keten gömlek araştırması yaptım;
gap'te vardı 120 tl biraz pahalı geldi bana
loft'da 50'ye vardı bordo renkli güzeldi
mavi'de vardı çok sayıda model 80-90 tl idiler.çok güzel duruyolardı fakat mavi'deki ürünler bazen 1 sene bile giyelemiyor.bazen de 5-6 senedir giydiğim t-shirt im var.4-5 sene önce de keten gömlek almıştım oradan hala giyerim.
bir de benotton'da vardı 80 lira o da hoştu biraz.
  • high hopes of the sozluk  (23.05.13 13:45:42) 
pantul dockers
gömlek mudo
gecen sene aynı seyleri aldım sevgilime.fiyatların cok ucuz oldugunu söyleyemeyeceğim.
  • demoniclewinsky  (23.05.13 13:48:07) 
he by mango


  • pembegurba  (23.05.13 15:17:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.