yabancı dil eğitimi

evet arkadaşlar üst seviye olmayan ingilizcemin yanına japonca eklemek istiyorum neden japonca bilmiyorum ama nerden öğrenebilirim bana yol gösterin hiçbi fikrim yok

dil kursu dışında mı soruyorsun? öncelikli olarak bir dil kursuna yazılabilir ya da malum sitelerden rosetta stone veya benzeri bir program indirerek bir temel atmaya başlayabilirsin. kolay gelsin.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (22.05.13 22:46:05)
Japoncaya kulağının alışması için dizi ve film izlemeni, eğer bulabilirsen Pimsleur Japanese derslerini dinlemeni öneririm. Özellikle Pimsleur yolda vakit geçirmek için güzel oluyor.

Bunun disinda eger Istanbul'daysan Taksimdeki Japon kultur'un kutuphanesinden calisabilecegin kitap fotokopileri alabilirsin.

Katakana ve Hiragana elinin alismasi icin herseyi onlarla yazmaya calis. Japonca olmasina gerek yok. Sonucta sadece harfleri ogrenmeye calisiyorsun. Kanji icin benimde bir cozumum yok henuz. Hala zorlaniyorum ogrenmekte.

Ben bir ara 'www.learnjapanese.com sitesini takip ediyordum. Ama su an benimde calisacak vaktim olmadigindan sadece konusma uzerine yogunlastim.

Birde sana Engin Yayınlarından Japonca Dilbilgisi kitabını tavsiye ederim.
  • darthcat  (30.05.13 22:34:15)