Buika konser

Pazar günkü Arenada yapılacak olan Buika konserine
gidecek olan varmı
yada daha Önce Buika konserine gitmiş olan
Bildigim 2 tane güzel parçası var Hatunun sesisde güzel ama
pişman olmayalaım gittiğimize

paralel evrende kibariye dinlemek gibi bir deneyim olacak. tabii ki güzel olacak, dert etme.

  • ismail yk  (22.05.13 10:39:43)
daha önce açık hava konserine gitmiştim. ispanyol Xavier Lemon diye bi adam var. onun suyun kadınları diye bi albümü vardı. işte onun konsei gibi bişeydi sanırım. hatta kürt şarkıcı aynur da vardı konserde olaylar falan çıkmıştı. amann çok uzattım git bayağı güzeldi. ha bu arada xavier lemon sonradan soner sarıkabadayı ya aranjörlük yaptı ama konumuzla ilgisi yok :D

  • unlulerinciplakhalleri  (22.05.13 14:51:33)