Sabah Gazetesi DVD seti

Sabah Gazetesi DVD seti veriyormus kuponla 20 tane film falan kac kupon bilmiyorum ama filmler saglam filmler Yurrtaş Kane, Üç renk serisi, Luc Bessen koleksiyonu falan iyi şeyler var. Bu filmlerin %90 ı saga dan cıkma türkiye'de sabahın verdikleride saga nınkilerin aynısı mı olur acaba? altyazı kamera arkası falan bakımından. Kısaca o kuponları biriktirmeye değer mi sizce?

Ayrıntı;
kultur.sabah.com.tr

59 kupondu sanırsam.

  • rectoa  (22.02.09 00:56:29)
sabah ise dikkat etmek, tüm listeye bakmak gerek...

2 ay kupon biriktirip:

"namaz öğreniyorum 2"
"hac yolu"
"hz. ömer'in hayatı (director's cut)"

...falan sahibi olursan dokunabilir...
  • si murg  (22.02.09 01:57:21)
vanilya settir muhtemelen. saga'nin cikardigi dvdlerin genelde iki versiyonu oluyor, ucuz olan seri hemen hemen bomboş ekstra içerik yönünden.

dvd telifi saga'da olduguna göre içerikler bir şekilde aynı olmalı. Belki sabah kendi imkanları ile çoğaltmış olabilir, maliyetten kısmak için. Belki de saga'nın elindeki stoklar üzerinden anlaşılmıştır.

Ancak bir şekilde maliyeti düşürecek bir unsur vardır. Şahsen ben arşivime koymazdım sırf ucuz diye.

Aynı mantıkla düşünüürsen yüksek kaliteli riplerini download et, onlar bedava.
  • rygard  (22.02.09 04:16:24 ~ 04:16:56)
vanilya baskıları verirler galiba. taraf ile verdikleri dvdler vanilya baskılardı.

  • tirt star  (22.02.09 10:43:25)