[]

Ayakkabı seçimi

Selamunaleyküm arkadaşlar,

Ben ayaklardan çok dertli biriyim. Sebepleri arasında birkaç hastalığım ve burcum var. Yine bu hastalıkların birinden ötürü ayaklarımı sağa sola oraya buraya çok çarpıyorum.
Yani bana hem sağlam/kolay aşınmaz hem de öyle böyle değil çok rahat/ortopedik/sağlıklı ayakkabı lazım.
Dolaşıp ayağıma uygun bir ayakkabı bulmadan evvel tavsiyelerinize (marka, model, tür vs) ihtiyacım var .

Sevgiler

 
new balance giymedim tipi de hiç hoşuma gitmiyor ama çok rahat diyorlar.


  • Caaannn  (20.05.13 13:44:48) 
bir de ortopedik tabanlık hikayesi var. bu medikal ürün satan yerlerde var. epey rahat olduğu söyleniyor. ama doktora danışılarak alınması daha uygun olurmuş.


  • pinkket  (20.05.13 14:07:58) 
insan burcundan dolayı nası ayak rahatsızlığı çekebilir ben anlamadım?


  • physcos physcos  (20.05.13 14:27:55) 
Her burcun sıkıntılı olduğu uzuvlar var. Astrolojiye inanıyorsan mümkün yani.


  • yarmasimo  (20.05.13 14:48:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.