Enteresan bir şekilde acı çekiyorum

İyi akşamlar öncelikle dün gece yatmadan bi problemim yoktu.Fakat uyuduktan sonra gece arada sırada uyku sersemiyle farkettim ve yatarkende acı cektiğimi hissettim sabahleyin bel kemiği ile sol bacağımın birleştiği noktada sanki damar damar üstüne gelmiş gibi kemiğimde mi damarlarım mı acıyor tam bilemiyorum sol bacagımın üstüne ağırlık bindiremiyorum adım atarken canım acıyor tam o dediğim noktanda ve bacak aralarıma kadar acıyı hissediyorum bunu daha önce yaşamıştım gibi geliyor fakat hatırlayamacak kadar eski olduğunu düşünüyorum ve yarın işe gidicem yürümekten gerçekten zorlanıyorum sağ bacağıma yükümü bindirip yürüyorum kısacası topallıyorum ve bu olayı yaşadığımdan bu yana üşütmedim açıkta yatmadım veya ters bi hareket yapmadım yani durduk yere olan birşey.Fikri olan veya daha önce yaşamış olan varsa lütfen yardımcı olsun iyi günler

muhtemelen siyatiğin sıkışmış. bel kemiği ile sol bacağın birleştiği noktayı daha net tarif eder misin? bacağında hissizlik (dokunduğunda) varsa fıtık da olabilir. kas gevşetici vs ile geçmezse (oral) doktora gidicen el mecbur. bi fizik tedavici açar hemen. fıtık durumunda genelde eskiden kalma travma ve yıpranmalar böyle aniden ortaya çıkabiliyor, ters bir harekete vs gerek olmadan. geçmiş olsun.

  • kediebesi  (19.05.13 19:58:56 ~ 20:03:38)
Bel fıtığı. Ters hareket yapmışsın. Ağrı kesici al. Minoset ya da parol. Bol istirahat et. Sırtüstü uzan. Bacaklarını dizden karnına doğru bük. Kollarını uzatabildiğin kadar uzat. Başınla kolların arasında 180 derece açı olacak. 1 hafta dinlen böyle ağrı kesici al geçer. Fizik tedaviye de başla. Tahminen mr çkileceksin. Başıma geldi ordan biliyorum.

  • ohshit  (19.05.13 20:12:01)