sorum spor yapanlara

her gün spor yapıp ter içinde kalıyorsunuz sonra duşa girmek şart. ama her gün saç yıkamak saçlara inanılmaz zararlı. şu durumda napıyorsunuz?

her gün spor yapmak? öncelikle her gün spor yapmıyoruz(en azından ben yapmıyorum) ama haftanın 5 günü spor yapıyorum(body, yüzme, futbol, basketbol, interval koşu) ve haftanın 5 günü yıkanıyorum(saçlarım dahil, yapacak bir şey yok)

  • papillon7  (19.05.13 10:08:53)
düzenli olarak spor yapmıyorum ama fikir vermesi açısından, sadece 2 günde bir şampuanla yıkıyorum. ama duş her gün tabi.

  • zgrydn  (19.05.13 10:13:45 ~ 10:14:15)
Servise yetişmeye çalışmak için düzenli olarak hergün koşmak dışında hiçbirgün spor yapmıyorum. Ama aklıma gelen: duş boneleri var watsons vb yerlerde bulabilirsiniz. kafaya takıp duşunuzu yaparsınız, saçlar kuru kalır.

Bu örnekte saçları da komple ter içinde bırakmadığınızı düşünerek duş bonesi tavsiye ettim. eğer saçları yıkamak da mecburi oluyorsa yapacak bişey yok, her gün şampuan kullanmazsınız olur biter.
  • lambada  (19.05.13 10:37:38 ~ 10:38:09)
Ben haftanın 3 günü spor yapıyorum. Ama duşu her gün alıyorum. Şampuanı sadece 3 gün kullanıyorum.

  • lathspell  (19.05.13 10:42:53)
şampuanı her gün yapmak zararlı.
2 günde bir şampuan.

  • goldentitan  (19.05.13 10:53:06)