[]

Microsoft Office for Windows

bana degil babama gerekiyormus. internetten satin alip download edilebilecek adresi bulamamis (ben de bulamadim). yapma ihtimali var mi boyle bir sey? windows 8 kullaniyor. mumkunse en son office surumu lutfen..
 
office.microsoft.com

buradan alabilirsiniz. yıllık fiyatlaması var. her yıl yenilemek lazım. eğer eskisi gibi bir kez alayım diyorsanız kutulu almanız lazım. ( ya da fake bir amerikan adresi sallayıp www.microsoftstore.com buradan alabilirsiniz, ben aldım daha önce)

üyelikli olana gelince burada pahalı gerçi, ben amerika store'undan yıllık 99 dolara tüm paketi almıştım. gerçi burada da öğrenci planı ucuzmuş.
  • passion rules the game  (18.05.13 16:16:38 ~ 16:21:10) 
Kutulu versiyonunu internette hepsiburada tarzi yerlerden veye teksona bimeks tarzi magazalardan alabilirsiniz. Kiralama modeli basta pahali gorunse de surekli yeni versiyona geciyorsaniz ucuza bile gelebilir.


  • zombi  (18.05.13 16:56:46) 
En guzeli direk mikrosodt.com dan satin almayi dusundugunuz versiyonun deneme surumunu indirip kurmak. Bi ay kadar denemme surumu var. O sure icinde internetten aldiginiz kutu gelir. Onun lisansını girer kullanmaya devam edersiniz.


  • zombi  (18.05.13 16:59:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.