Türkçe Parti Müzikleri

Cumartesi günü doğum günü partisi yapıyorum.

Türkçe dans edilebilecek parti müzikleri önerileri alabilir miyim? (aklıma gelen ilk isimler Bedük, Portecho falan)

Yurtdışında erasmusta olduğum için oradaki arkadaşlar böyle bir şey rica ettiler. O sebeple bu arkadaşların da bilebileceği müzikler olursa çok güzel olur. (mesela tarkan şımarık -kiss kiss?- dedim istisnasız hepsi aa ne güzel falan diye atladı)

Böyle az bilinen değil de özellikle çok bilinenler olursa daha da güzel olur.

Teşekkürler.

önceden edit: oo yurtdışındayım falan havasını atmıyorum (geçen başka bir soruma böyle bir tepki geldi) sadece durumumu anlatıyorum.

erdem kınay'ın proje albümü iş görür.

  • mattiadestro  (17.05.13 20:54:53)
hiç sevmesem de erdem kınay bu konuda başarılıdır.

  • inannas jofn  (17.05.13 20:56:57)
multitap

  • feykalade  (17.05.13 22:28:20)
çok atardım da kafanın karışabileceğini düşündüm. catwork remix engineers youtube profiline gir muhtemelen orası işini görür. parti başlangıcında ise basslı şarkılar seçecek olursan Trap andd Bass youtube profiline uğrayabilirsin.

  • vallex  (18.05.13 16:26:02)