Porno sitesi açmanın yasal boyutu

Troll değilim. Porno sitesi açmayı düşünüyoruz biz. O gördüğünüz çöp, bol reklamlı falan Türk porno sitelerinden. Yalnız işin yasal boyutu konusunda bilgiye ihtiyacımız var. Beni bildiğim kadarıyla site devletin filtresine girerse siteye erişim engelleniyor; bu kadar. Birisi siteye "bakın burda benim videom/fotoğrafım var" diye dava açmadığı sürece bize gelen giden yok emniyetten. Doğru mu biliyorum? Sunucuları Türkiye'de ya da yurtdışında barındırmanın bir kolaylığı, avantajı olur mu bu konuda?

Bildiğim kadarıyla TR sınırları içerisinde adult hosting veren firma yok. Bulursan bana da haber et. Diğer türlü de pek bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, aynen dediğin gibi olacaktır. Birinci ağızdan bir şeyler duyarsan benimde yeşilimi yakarsan sevinirim.

  • bir telefon uzaktayim  (17.05.13 14:35:04)
sunucuyu türkiye'de barındırman zor olur. pek çok hosting şirketi bu tarz siteleri barındırmak istemiyor kendi sunucularında. yurtdışından gamsız bir hosting bulup devam etmeni öneririm.

  • bi sey dicem  (17.05.13 14:38:05)
dostum sik arayan bekar annelerden bazılarının adreslerini mesaj atabilirsen sevinirim :))

  • der meister  (17.05.13 14:38:43)
emniyetten gelen giden yok, ama siteyi kapamalari icin sikayet gelmesine gerek yok. btk'daki pornocularin gozune girersen sebepsiz kapanir, sebebini bile soramazsin.

  • disq  (17.05.13 15:50:35)
geçen bir toplantıda ilgili birisi "ben pornoya karşı değilim, işim gereği her gün izliyorum zaten" demişti:)

  • her kuyuya tas atan deli  (17.05.13 16:04:55)