[]

Kartvizite Ne Yazmali?

su an ilk etapta toplam 4 kisiden olusan yeni bi sirket kurduk. 2 ortagiz ve yabancilarla is yapicaz (cogunlukla avrupa). kurucularin kartvizitinde nasil bir title yazmasi lazim? co-founder? executive co-founder? manager? 4 kisilik sirkete CEO yazmak biraz abes kacar sanki di mi?

bir de kartin arka tarafina bir QR koysam, scan edildiginde bir text cikarsa ve textte de kisisel webadresim (blogumsu bisey) ve "pleased to meet you :)" yazsa - :) olmasa da olur - nasil olur? cok mu sacma?


 
- co-founder.
- bence saçma.

  • kelbukel  (16.05.13 22:40:46) 
Ya bırakın bunları. Yeter ki yaptığınız işi iyi yapın.

Kartvizit hikaye. Yaptığınız işler anlatsın sizi, küçük bir kağıt parçası değil..
  • winston insani  (16.05.13 22:41:08) 
QR koda karvizit bilgileriniz yazilir genelde. Birisi telefonda kodu taratinca otomatik olarak o kisinin telefonunda sizin ad soyad iletisim bilgileri vs kontakt yaratilmis olunur. Please to meet you falan sacma yani, onun amaci uzun uzun telefonda kontakt yaratmaktan kurtarmasi.


  • crown  (16.05.13 22:46:02) 
qr güzel fikir isim soy isim iletişim num ve mail en fazla şirket ismi eklenmeli owner yazın


  • netadam  (16.05.13 23:27:46) 
QR kod kadar gereksiz bir şey yok. Kullanan kimse görmedim, çok da yer kaplıyor.


  • roket adam  (17.05.13 00:56:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.