Laptop'a Meyve Suyu Döküldü

Laptop'ın sol alt köşede etiketinin olduğu yere, en alt sıradaki space tuşuna kadar olan tuşlara ve touchpad'ine vişne suyu döktüm. Hemen sildim. Aletin bataryasını çıkardım, ters v şeklinde duruyor şu an. 1.5 saat oldu bu olay olalı. Alete bir şey olmuş gibi değildi. Vişne suyu döküldükten sonra 5 dk falan daha açık kaldı, kapatıp 45 dk sonra bir daha kontrol ettim açılıp açılmadığını. Tuşlarda yapışkanlık mevuct değil, herhangi bir hata da vermiyor alet. Bir şey olmuş mudur?

Laptop MSI GE60, steelseries keyboard sebebiyle sıvıya dirençli olduğunu umuyorum. Böyle bir ihtimal mevcut mu?

Bu arada ters v halinde içinden hiçbir şey çıkmıyor.

şekerlidir o meyve suyu o biraz sıkıntı oluşturur ileride belki.

  • pause  (16.05.13 15:09:11)
şeker oksit mi ne yapıyodu evet, sonradan problem çıkarıyordu. hatta şöyle bişey de okumuştum, şekerli bişey dökerseniz hemen su da dökün şekeri gitsin :D sen çalışıyomu diye hiç açma, dursun öyle 2 3 gün

  • jedilance  (16.05.13 15:13:00)
tus takimi basit bisey oksitlensede yaylari bisey olmaz. buyuk ihtimal anakarta gecmemistir aksama calistir. abartmamak suretiyle (sonra torbasinda tus ararsin) elektrik supurgesini borusuyla gezdirebilirsin icin rahat etsin diye

  • 102030  (16.05.13 17:48:38)