tatile çok var ama donuyoruzz hayali güzel bea!

biliyorum yağmur kar çamur biz izmirde bile donuyoruz..
yine de sorucam dayanamıyacağım..
türkiye sınırları içerisinde tahminen mayıs ayında da gidilip tatil yapılabilecek
çok popüler olmayan yani gizli saklı cennetler diyelim..
ama geceliği de en fazla 60tl civarı olacak
bir yer var mı bildiğiniz?
direkt pansiyon tavsiyesi de makbule geçer..otel motel büyük işletmeler ilgi alanmıza girmiyor belirtelim büyüyünce onlar:) olimpos da demeyin gözünüzü sevelim..eski bir şarkıydı o..

kesinlikle bozcaada, hem kalabalık olmaz o dönemde, hem de fiyatlar daha makul olurlar.

  • aves  (19.02.09 22:24:29)
kabak koyu...

olymposu bitiren şekil adamları var ya... onlar kabak koyu'nda bir gece bile dayanamazlar... o yüzden süper mekan... pansiyon ve camping alternatifleri için sözlüğü ve neti karıştırın biraz... biz turan camping'te kalmıştık... yemekler ve sahipleri süperdi...
  • si murg  (19.02.09 22:48:04)
olimpos mayısda iyidir hoştur, haziran temmuz ağustosda boku çıkar bence... gerçi ben hiç mayısta gitmedim, orası ayrı

  • zubundy  (19.02.09 23:03:18)
olimpos değil de, çıralı diyorum. hobbit evi orange pansiyon ikisi de çok şahane. mayısta gittim onayladım sakin sessiz çok şahane.

  • likeinme  (19.02.09 23:59:00 ~ 23:59:36)
datça

  • annem bana kiz bul evlen dedi  (20.02.09 06:58:42)
hepsiburda mı? yahu ben de gittigidiyor sanıp saçmalamışım. al tabi baba ne duruyosun korkma bişey olmaz..,
ama dikkat et stoklarında var mı yok mu diye, eğer stoklarında yoksa karttan paranı çekerler ve teee 1 ay sorna geri yatırırlar

  • zubundy  (24.02.09 16:28:29)