Altunizade Mah. Aziziye Sk. Nasıl giderim?

Taksim'den gideceğim, otobüs dolmuş filan geçer mi oradan ya da yakınlarından? Haritadan baktım da tam çözemedim, Marmara Üni. hastanesi filan var yakınlarında ama bana toplu taşıma ile tarifi gerekiyor. Bilenler yardımcı olabilir mi acaba?

taksim'de 129T'y bin. Altunizade'de Millet Bahçesi durağında in. Sonrasında yürümen gereken 500 metrelik bir mesafe var.

edit: kuşbakışı 500 metredir dedim ama yürüyerek 1.5 km sürüyormuş. 15-20 dakikalık yürüme mesafesi. kroki de vereyim.

goo.gl
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (15.05.13 16:10:35 ~ 16:12:23)
metrobusle gelirsen acibadem duraginde inip merdivenlerden cikip once yukari 25-30mt sonra sola dogru 250-300 mt yuruyus mesafesinde link veremedim ama resmi ekte

i.imgur.com
  • exlibris  (15.05.13 16:11:44 ~ 16:21:06)
@exlibris oradan yürüyüş yolu olduğuna eminsiniz değil mi? Haritadan sanki yol yok gibi görünüyor gibi.

  • tubaya  (15.05.13 16:20:50)
ex'in verdiği yerde yürüyüş yolu var ama 1.1 km tutuyor. 500 metre fark var, tercih sizin. ikinci seçenekte bir kaç araç değiştireceğinizi de göz önüne alın derim.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (15.05.13 16:41:25)