ilk araç tavsiyesi

Merhabalar 17000 civarında bir araç bakıyorum ne tavsiye edersiniz ?

Teşekkürler

araçtan istediklerini yazsaydın daha iyi yardım ederdik. kçük mü büyük mü otomatik mi düz mü? ful paket mi ne istiyorsun?

  • inanmazsan inanma  (15.05.13 00:30:31)
ilk araç dediğin için aklıma clio geldi çarparsan falan sağı solu çok para harcatmaz diye düşünüyorum.

  • cdiyez  (15.05.13 00:36:18)
Valla araçtan anlamadığım için. Tecrübeli kullanicilarin yorum ve tavsiyesine acigim. Eli yüzü duzgun manuel bir arac olsun yeter .k

  • hayyam ara  (15.05.13 00:46:01)
2000-2001 Opel Astra G kasa. Otomatiği var bizde. Sorun çıkarmadı çok şükür. Alman arabası. LPG'li olursa km ortalama 30-31 kuruş uzun yolda 23 kuruş yakıyor.
Bizde olanı CD modeli olduğu için 4 Airbag Klima Abs 2 kol dayama Elektrikli aynalar vs vs var. Bayağı dolu bir araç. 2.eli canlı. Temizini bulursan alabilirsin.

  • hicunutmam  (15.05.13 01:08:27)
Nick The Cooper teşekkürler. Arkadaşlarda Nissan Micra tavsiye ediyorlar hatta araba alma fikrine bile buradan çıktım diyebilirim. Yorumlarınız için teşekkürler. Sahibinden de geziyorum sürekli bildiği tanıdığı İstanbul / Üsküdar dolaylarında araç satan kimse varsa bilgisini paylaşabilir :)

Herkese çok teşekkürler.
  • hayyam ara  (15.05.13 09:16:18)
Clio +1

pişman olmazsın, öğrenirsin. yedek parçası sudan ucuz, heryerde var. çeyrek altın gibi, sıkılınca bozdur.
  • jadle  (15.05.13 12:33:37)