[]

Kıbrıs Şarabı

Sene 2008. Girne'de bir otelde Kıbrıs şarabı(kırmızı) ikram ettiler. Etiket tasarımı filan dandik böyle, sıradan bir sofra şarabı görüntüsü var. İnanılmaz güzel bir tadı vardı. İsmini almadım salak gibi ve çıkışta freeshopta bulamadım tabii :( Şimdi hafta sonu iş için Kıbrıs' a gidiyorum. Güzel Kıbrıslı kardeşlerim! bana bu şarabı buldurun be. Bir kaç yerli marka söyleyin, bulurum belki!
 
  • Tulga  (14.05.13 19:32:05) 
Tulga o değil. Demi-sec ,moelleux ya da doux şarap değildi. Sek kırmızı bir şaraptı.


  • old possum  (14.05.13 19:42:39) 
www.northcypruswines.com Chateau Saint Hilarion olabilir mi? değilse de güzeldir öneririm =)


  • Tulga  (14.05.13 19:51:46 ~ 19:52:54) 
İşte buydu. Tulga süpersin!


  • old possum  (14.05.13 20:14:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.