uzun saçı kestirmek

şu kesim hakkında ne düşünüyorsunuz? gaza gelip kestirmek üzereyim de...

tiny.cc

(uzun saç dedim gerçi ama omuz hizasından birazcık uzun ve 3 defa koyu kahveden sarıya gidip gelmekten anası ağlamış bir saçtan bahsediyorum. uzun ve sağlıklı bir saç değil yani)

saçlar ince telli ve düz ise çok güzel olur.

  • Coşgun  (14.05.13 13:17:13)
fazla iddialı bir model. üzgün, sempatik veya hırçın bir güzelliğin yoksa kötü durur.

  • dokunmakalbime  (14.05.13 13:18:00)
uzun saçı önce kısaltın direkt kestirmeyin sonra ağlarsınız

  • female demon  (14.05.13 13:25:38)
çok kötü bir model. aşırı güzel değilsen deneme bile

  • efrasiyab87  (14.05.13 13:27:56)
hacı bence şuan ki saçın gayet güzel ve sana yakışıyor bu riske hiç girme derim.
bir de sarı yapma.

  • seyduna6687  (14.05.13 13:31:25)
www.kaboodle.com yıllar önce yapmıştım bu hatayı, saç dalgalıysa uğraşılmadığı sürece böyle uyduruk duruyor ve insan hayattan tiksiniyor.

  • irbat  (14.05.13 13:32:04)
1.bp.blogspot.com

biraz daha uzun olsun şöyle bir şey gibi diyorum bir yandan da, ama kısacık kahküllerim var. şu boyda:

vi.sualize.us
  • ccna  (14.05.13 13:38:15)
yüz çok önemli. eğer çok büyük kemerli bir burnun yoksa yaptır.

  • girl in a coma  (14.05.13 13:51:28)
cok ince telli ve düz saçlı olman lazım bu modelleri rahat kullanmak için + kısa saçın bakımı kolay zannediyor insanlar hiç öyle değil fönsüz spreysiz hiç bi modeli göstermiyor erkek çocuğu gibi oluyorsun
ben belimde saçı kestim de ilk resimdeki gibi vaktin birinde ordan biliyorum, uzayana kadar 2 ayda bir (benim saçım çok hızlı uzar yalnız) ya tekrar değiştirmen/kestirmen ya da bağlasan bağlanmaz bağlamasan bişeye benzemez tuhaf hallerine katlanman lazım...

  • niye ama  (14.05.13 13:53:35)
  • demoniclewinsky  (14.05.13 14:50:05)
Sakın diyorum. Geçen sene bu zamanlar upuzun iri dalgalı saçlarımı 'yok yea uzun saç tırt duruyor, kısa saç çok modern havası bir başka' diyerekten budadım. Aradan bi sene geçti saç henüz omuz hizasına geldi ve ben insan gibi gözükmeye başladım. Sakın kestirme diyorum.

  • kimoldugumubilirsinsen  (14.05.13 15:17:41)