Parmağımı arabanın kapısına sıkıştırdım

4 gün sargıda kaldı mosmor oldu şişti mişti ama şimdi ağrı sızı yok şükür iyi durumda. Tek problem bu tırnak kök tarafının çok az üstünden yanlamasına kırık durumda. Doktor yeni tırnak uzadıkça üst tarafı iteleyecek yukarı doğru ve kırık taraftan kurtulacaksın dedi bi daha da gitmedim.

Şimdi nolur bu tırnağın akibeti hiç bilmiyorum. Uzadıkça kessem düzgünce yavaş yavaş yenisi beklesem sorun yok ama alttaki tırnak uzamadan üst taraf düşerse nasıl olacak? boş et parçası mı gözükecek ordan düşündükçe bayılacak gibi oluyorum. Tırnak kaybedenler bişi söylesin nasıl olcak ya :S

-Diyelim ki üst taraf alt uzamadan koptu gitti mikrop kapmaması için yine mi sargıya alınması gerek?

başlıktan sonrasını okuyamadım yahu:) içim kötü oldu

  • benaslindayohum  (13.05.13 16:30:44)
çok tırnak düşürdüm öyle et parçası gibi olmuyor daha sert bir yüzey oluyor orada ve genelde alttan yeni tırnak uzuyor ama ince bir tırnak tabakası gibi düşün, elleme kendi düşer o ve öyle kötü olacağın bir görüntüde oluşmaz merak etme.

  • lunedor  (13.05.13 17:05:09)