hiçbir zaman gelmeyen posta kartları

duyuyorum bazen arkadaşlar yurtdışından posta kartı atmış oluyorlar, aylar yıllar geçiyor gelmiyor.

avrupa ülkelerinin posta servisinde kaybolma ihtimali çok az olduğundan ptt'den şüpheleniyorum, sanıyorum çoğu zaman eve getirme zahmetine katlanmıyorlar.

peki acaba bu posta kartları noluyor, biyerler istiflenmiş beni bekliyorlar mıdır?

çok üzülüyorum her seferinde, bu kaç oldu.

PTT bu konuda muthis sorumsuz, en azindan benim yasadigim yerdeki subesi oyle. Kimi zaman mektuplar aylarca bekliyor, ben gidip kendim aliyorum. Yaptigim tartismalarin ve yazdigim dilekcelerin haddi hesabi yok. Subeye gidebilir ve tepkinizi dile getirebilirsiniz. "Bize gelmemistir gelse getiririz" dediklerinde de pek inanmayin derim ben, hic de oyle olmuyor.

  • fotrsapka  (13.05.13 16:35:15)
bu durum sadece beni buldu saniyordum ta ki duyuruyu okuyana kadar. Ablam italya'dan kart attiğini iddia ediyor aylar önce ama hala ulaşmadi. Ben de ptt kaynakli oldugunu dusunuyorum. Daha onceden de canta tipi cok eski ve degerli bir gramofonumu kargoda paramparca etmislerdi. Bunun yasal bir yolunu öğrenebilirseniz bana da mesaj atin lütfen.

  • yns  (13.05.13 18:31:49)