taksim burger king tam olarak nerde?

cahilliğimi bağışlayın ama tam olarak nerde bu, nasıl gidilir otobüsle?

istiklal in hemen basinda. taksim otobusunun son duragi akm nin onu. akm tam arkanda kalarak karsiya gecersen gorebilirsin.

  • kenarortay  (18.02.09 18:27:21)
otobüsle son durakta inin metro girisine dogru yuruyun, metro girisini gecip isiklardan karsiya gecin, 100 metre kadar isiklardan sonra yuruyun karsinizda Teras'i ufaktan cam kaplama ve onunde zibilyon tane bekleyen insan goreceksiniz, farketmemeniz mumkun degil.

  • kobrettii  (18.02.09 19:09:25)
bir tane de galatasaray lisesinin karşısında var. ek bilgi olsun :)

  • ntfs  (18.02.09 20:06:26)
istiklal caddesi nerede diye sorun. göstersinler. istiklal caddesi'ni gördüğünüz an zaten girişinde burger king de gözükür.

kafanız karışmasın, taksim burger king denilen mekan, galatasraay'ın ordaki değildir, direkt istiklalin girişinde olandır.
  • andy kaufman 2  (18.02.09 20:18:46 ~ 20:19:18)
taksime gittiginde sorma sakın, gunun alay konusu oluverirsin bir anda.:) istiklalin girisinde.

  • scp  (18.02.09 20:19:58)
meydana in az göz gezdir görürsün. ortalık yerde çünkü.

  • cha  (18.02.09 22:12:03)
meydana yakın gloria jeans'i (böyle mi yazılıyordu?) sorabilirsin istersen. burger'ı da ona giderken görürsün zaten önünde istanbul nüfusunun yarısıyla beraber.

hani burger'ı sormak akm'yi sormaktan beterdir de o yüzden dedim.
  • burfak  (19.02.09 03:13:21)
aha burda,

2.bp.blogspot.com
  • fa  (19.02.09 16:26:27 ~ 16:29:40)