n11.com`dan telefon almak??

Gencler bu n11.comdaki paralel ithalatcı firmalardan telefon almak mantıklı mıdır? daha once deneyimleyen oldu mu? örnegin s3 mini cep telefonu teknoloji marketlerde hala 800-900ken burada 650TL civarında..

n11.com
dan satanlar dubaibilişim, Gülcolor, Akıllıfit isminde firmalar olarak gorunuyor.. kullanıcı yorumları da henuz yeterince olgunlasmamıs anladıgım kadarıyla bu firmaların .. site yeni acıldıgı icin..

problem yasanır mı acep bu firmaları bilmedigim icin?? üçkağıtçı olabilirler mi ki? ya da bu tip saılan tlefonlar (kutuları acılmamıs oluyormus genelde oyle yazıyor) IMEI problemi falan cıkartabilri mi sonradan.. pasaport kayıtlı mı oluyor bunlar ki?

www.n11.com

3 kağıtçı değiller gayet yolluyolar orjinal telefonu.telefonlar paralel ithalat.kvk genpa falan değil işte mesela delta servis doğanlar servis tarzı yerlerden garantili kargoyla gönderiyosun garantiye.

  • aşksız prens  (12.05.13 14:58:30)