bozuk ürün değişimi

www.vatanbilgisayar.com şu ürünü 10 gün önce vatandan aldım. dün yanlışlıkla laptop dun kulaklık girişi yerine mikrofon girişine hoparlörü taktım. sebep bu mudur bilinmez ama benim sağ hoparlör çalışmaz oldu.çok az ses çıkıyor.şimdi ürünü değiştirmeyi düşünüyorum.
1)kullanıcı kaynaklı bir hata olabilir mi? yani mağazaya gidince çalışırsa garip olur şimdi
2)ürün hatalı ise değiştirip yerine aradaki farkı ödeyerek şundan almayı düşünüyorum. www.vatanbilgisayar.com sorun çıkar mı?

1) bilemiyorum nedeni elbet olabilir ama götürün bir baktırın. gerçi vatan direk merkeze yolluyor hiç ellemeden galiba.

  • dambil  (18.02.09 13:50:20)
vatan bilgisayarın ürün değiştirme süresi 1 hafta olması lazım, sözleşmelerinde öyle yazıyordu en azından. Ürün hatalıysa ya ürünü tamir edecekler yada size aynı ürünün yenisini vereceklerdir. kullanıcı hatasından dolayı bozulmuşsa -ki yanlış girişe taktım derseniz kesin kullanıcı hatasından bozulmuş derler- tamir için ücret taleb edeceklerdir.Bu yazdıklarım benim başımdan geçen olaylar, her seferinde aynı olur mu bilemem.

  • sarjli matkap  (18.02.09 13:54:30)
cevizlibağdaki vatan bilgisayar teknik servis birimine giderseniz aynı gün içinde çözüm üretebiliyorlar bazen.

  • exordinary  (18.02.09 15:43:15)
10 günde bozuldu hayret. keşke logitech alsaydım.

  • umursuz  (18.02.09 16:23:08)
dün verdik bakalım ne zaman alırız. test yapacaklarmış. benzine verdiğim para ürüne verdiğim parayı geçecek. bu da ders olsun bana. ucuz etin yahnisi işte

  • umursuz  (19.02.09 08:21:50)