national geographic

bu kanalda önceden çok güzel belgeseller olurdu, şimdi transeksüellik, uyuşturucu, alkol gibi konularla belgeseller dönüp duruyor.

kalite düşüyor mu ne ?

nat geo adv, nat geo wild gıbı kanallar da var ya belkı onlara kaydırmıslardır ıstedıgın tarzdakı programları

  • cokponcik  (09.05.13 23:24:00)
rating almak için reality show a dönüştürdüler programları.

  • innerbliss  (09.05.13 23:27:50)
o kanallarda paketlere dahil değil ya :)

  • facebook  (09.05.13 23:28:04)
nat geo için kalite düştü evet. 2 saat narkotik belgeseli izledim daha geçen. birkaç sene önce daha iyiydi. yeri gelmişken... (bkz: belgeseldepo)

  • infernal majesty  (09.05.13 23:31:24 ~ 23:32:30)
kalite olarak düşünme bence, insanlar artık çiçek-böcek-zebra konseptli belgesellere ilgi duymuyor. bu tarz reality showlar insanların ilgisini daha çok çekiyor.

  • gates  (09.05.13 23:49:04)
şimdide eroine geçti :)

  • facebook  (10.05.13 00:14:08)
bugün bir arkadaşım aynen şunu yazmış twitter'da
"artık binaların nasıl patlatıldığını ve meksika sınırını nasıl kolayca geçebileceğimi biliyorum. TEŞEKKÜRLER NAT GEO:))"

Discovery'de de artık sürekli "mega makineler" "nasıl yapılmış" ve "oc choppers" falan oluyor. Ayrı kanal açtıkça düz pakette olanları kötüleştiriyorlar.
  • dampire  (10.05.13 01:05:59)