[]

Skype msn kişi listesini görmüyor...Sizde de aynı sorun var mı?

Bu gün bilgisayarı formatladım, skype kurdum, microsoft hesabı ile bağlanmama rağmen, skype listemi görüyorum sadece. Msn listesi yok ortalıkta. Dün böyle bir problem yoktu.. Ne yapıyor bunlar anlamak mümkün değil. Koskoca şirketler bir işi beceremiyor.
 
bugünlerde bu tür git geller oluyor. koskoca dediğiniz iş gerçekten koskoca. iki veri tabanını birleştirip save as yapmıyorlar herhalde! adamlar iki büyük networku tek nw yapıyor. sabredin düzelir.


  • ben smyrna  (09.05.13 22:22:14) 
öncelikle belirteyim, koskoca iş demedim, koskoca şirketler dedim. milyon dolarlarla ölçülen projenin çıktıları kullanıcı tarafında aksama yaratıyorsa bal gibi de eleştiririm arkadaşım. sabredin düzelir, herhalde basit iş yapmıyorlar! yuh! gibi, eleştiriye karşıt olarak geliştirilmiş savunmalar da sanırım bir tek bizim ülkemize has mevzu.


  • Yigitabi  (09.05.13 23:15:30 ~ 23:16:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.