Bu aletin adı ne?

Sanırım testlerde cevap anahtarı hazırlamak için kullanılıyor, şıkları delmek amacıyla. Adı ve bu ürünü nereden alabileceğimi söyler misiniz?

delgeç olması lazım.

  • hayal fazlasi  (09.05.13 14:27:46)
tekli delgeç, tek delgeç

  • nesilsiz  (09.05.13 14:31:03)
Rahat bulunabilir bir şey mi

  • Prestige  (09.05.13 14:33:08)
kemer deliği açmak için kullanılan alet de aynı işi görür diye tamin ediyorum.

  • aeroflot  (09.05.13 14:37:55)
eğer çok ekstrem bir olay yapmayacaksanız, sigara ile delebilirsiniz. benim babam ortaokul öğretmeni, test sınav yaptığnda bu şekilde cevap anahtarı hazırlardı.

  • kivanc1  (09.05.13 14:46:56)
bu resimdeki alet ev tipi örgü makinelerinde kendi özel kağıtlarında model yapmak için kullanılan bişey. o özel kağıda bununla model işlenip sonra makinaya takılır, makina da modeli kağıttan okur vs. öyle kırtasiyede bulabileceğin bişey değil yani :)

kağıtları dosyalamak için kullanılan çiftli delgeç te yarayabilir işine.
  • rolanti busuru  (09.05.13 17:45:59)
yurtdışında banliyö trenleri,metro,tramway gibi ulaşim araçlarinda gezen kontrolorlerin kullandiklari bir alet, tam ismini bilmiyorum . macaristanda görüyodum. yolculuk sirasinda birden bi istasyonda biniyor ve elindeki biletleri kontrol edip tekrar kullanmaman için onu tik tik deliyor bununla.

  • kediperver  (09.05.13 18:29:52)