Yazın nereye tatile gidilir ?

güney taraflarından nereyi tavsiye edersiniz ?

otel bütçesi 1000 tl 6 gece 7 gün..
ağustos ayında..

kaldığınız, tavsiye edebileceğiniz otelleri link olarakta gönderebilirsiniz.

otel değil de Bodrum her zaman iyidir.

gerilerden gelen kemalettin: pek güney olmadı, Ankara'ya göre güney ama.
  • heritage  (09.05.13 01:38:43 ~ 01:39:29)
Nasıl bir tatil istediğinize göre değişir. Sakin bir tatil istiyorsanız Adrasan'ı öneririm.

www.adrasanarkadasotel.com
  • aksimetre  (09.05.13 01:43:10)
www.olymposdeepgreen.com

"otel değil de" diye başlayan cümleyi görünce ağaç evler geldi aklıma. sessiz, sakin, kafa dinlemelik, suyu oldukça temiz ve dalgasız, hoş bir yerdir Olympos.
  • yns  (09.05.13 01:59:29)
ya şöyle aktivetesi bol.. çok da sakin olması gerekmiyor.. öyle bi yer arıyorum.

  • fuskiyenin oglu  (09.05.13 02:08:28)
eger hareketli bir tatil istiyorsan bodrumdan sasma, eger sakin istiyorsan marmaris turunc u tek gecerim.

  • blacKk  (09.05.13 02:29:45)
marmaris taraflarını da düşünebilirsin. gece hayatı filan hareketli bir yer.
denize girmek ve konaklamak için Içmelerde uygun oteller var.
Oradan yarım saatte bir Turunça minibüslerle gidiliyo.
Hem hareketlilik hem de sakinlik bulabilirsin böylece..;)
  • gibicibicis  (09.05.13 03:02:56)
güney fransa. cote d'azur üzerinde herhangi bir kasaba. biraz daha şehir hayatı, parti, disko isteniyorsa kasaba yerine nice olabilir.

  • bubezleeb  (09.05.13 08:06:57)