playstation 3 hakkında bir kaç sorum var

arkadaşlar sözlükteki bi abiden playstation satın aldım ikinci el şu an onun içinde fifa 13 yüklü fakat psn hesabını hatırlamıyor ve bana kendine aç dedi, ayrıca ben makinanın sürümünü güncellemek istiyorum eğer güncellersem oyun gider mi yada bu oyunun bir serial'i kaydı, cartı curtu var mı?
ya da makinaya format atsam bu eski oyunları nasıl yerine getiririm teşekkürler şimdiden :)

not:pc başındayım tik'leri hemen atarım :)

-oyun gitmez
-serial kaydı yok ta online pass var.
-adamın kullanıcı adı ve şifresini bilmeden oyunları geri getiremezsin. normalde hesabına girip indirilenler bölümünden bir daha indirebiliyorsun.
  • heritage  (09.05.13 01:41:11)
satın aldığım kişi şifremi unuttum bayadır oturmuyorum başında diyor o zaman ne yapmalıyım ?

  • burgazteam  (09.05.13 01:43:32)
- o aldığın ps3 korsan oynatan kırık versiyonlu mu? değilse güncelleme oyuna bişey yapmaz.
- online pass olayı dijital oyunlarda yok. yani içinde yüklüyse fifa 13 onda online pass diye bişey yoktur. o yüzden o arkadaşın psn bilgilerine ihtiyacın yok. sen kendine yeni bi kullanıcı oluşturup ondan bi psn hesabı al onla oynayabilirsin o fifa' yı da. ama o fifa nın alındığı kullanıcı hesabını silmemen gerekiyor.
- eğer fifa nın gitmesini istemiyorsan format atma. atarsa bi daha geri getiremezsin onun psn bilgileri olmadığı için.
  • ritu vs asas  (09.05.13 01:55:12)
yani aldigin arkadas, sana oyunlarla beraber sattiysa, gitsin psn sitesine, oradan sifirlasin sifresini. sonra da sana versin, sen de yapacaklarini yaparsin diye dusunuyorum, bilmem kotu mu ediyorum?

  • yetersiz veri  (09.05.13 01:55:40)
anladım arkadaşlar sağolun yardımlarınız için tiklerinizi gönderdim :)

  • burgazteam  (09.05.13 01:58:40)