bilgisayar programcıları bi bakın..

orta düzeyde de olsa visual basic öğrenmem gerekiyor. elimde michael halvorson'un 2002 basımı "Adım Adım Microsoft Visual Basic .Net" kitabı var. iş görür mü yoksa illaki yeni basım bişeyler mi almak gerek?

bi el atıverin.

Bu tür işler kitaplardan öğrenilmez onu bilin yeter, kitaplar size sadece bildiğiniz şeyleri öğretir. Bu işi öğrenmenin en kolay yolu tutorial'ları incelemektir, Adım adım videolarını izleyin

  • solo  (08.05.13 17:47:17)
Visual Basic yerine C# öğren derim. Kitap da işe yarar ama en büyük kaynağın stackoverflow.com olacak.

  • mylord  (08.05.13 17:52:49)
@solo, videolar da var tabii üstad. ama kitabı da yardımcı olması bakımından edindim. umarım 2002 basımı günümüz sürümlerine oranla çok çok eksik değildir.
zaten dediğim gibi hedefim expert düzeyde öğrenmek değil.

  • freeze  (08.05.13 17:54:43)
@mylord, ben de c#'tan yanayım üstad. ama bi ödev sebebiyle az biraz visual basic bilmem gerekiyor.

  • freeze  (08.05.13 17:55:49)