Kadına oral yaparak hastalık kapmak

mümkün müdür ?

aids falan ? bel soğukluğu

kesinlikle mümkün.. cinsel yolla bulaşan hastalıkların oral seskle bulaşma ihtimali var elbette.. direkt birleşmeden daha düşük olsa da var bu..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (06.05.13 22:11:53)
o hastalıkların boğaza, akciğere vb yerlere yerleşmiş halleri çok daha ızdıraplı olabiliyor canısı. keşke pipim düşseydi diyeceğin zamanlar belki yarın belki yarından da yakın.

  • ismail yk  (06.05.13 22:13:10)
ben bugün bir bok yedim kadının tekine oral yaptım, kadın yabancı uyruklu idi hastalıklı olduğunu düşünüyorum, ilişkide kondom kullandık, şu an ne yapabilirim? tırsıyorum

  • tuhaf bir insan  (06.05.13 22:15:19)
çok süper hastalıklar kaparsın.

en koaly kapacağın hastalık hpv'dir. o da gırtlak kanserine yol açabilir.
  • kamera motor  (06.05.13 22:15:40)
aids için bir hafta ve 15 gün testleri var. ilişkinin tarihine göre. gidip özel bir lab. da yaptırabilirsin. hastahanelerde pislikmişsin gibi davranıyorlamış..

tanımadığınız kadına neden oral yaparsınız anlamam zaten.. umarım bir şey olmaz da bundan sonrasına tecrübe olur.

ek: arkadaşlar aklınızda olsun, doğu blok ülkeleri olsun diğer çok gelişmemiş ülkeler olsun pek çoğuna vize kalktı.
giden gelen çok olmaya başladı. biletler de ucuz.
bu nedneel aids gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklar çok arttı.
kesinlikle herkes çok dikkatli davransın.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (06.05.13 22:18:50)
penislerimizin kurbanı olsunlar çok daha hijyenik lan. geçmiş olsun kardeş umarım bişe olmaz

  • thehunterofthenight  (06.05.13 22:21:02)
hafız salak mısın afedersin. tanımadığın kadına neden oral yaparsın anlamıyorum. umarım bişey yoktur ama hastalık kapma ihtimali var malesef.

şu anda yapabilececeğin tek şey incir reç.. şaka şaka bi green street holigans izle kendine gel. umarım iyi olursun,geçmiş olsun.
  • GibsonRules  (06.05.13 22:21:32)
gidip bir doktora güzel güzel yaptıklarını anlatacaksın, verdiği testleri yaptıracaksın. rahat edeceksin.

  • ismail yk  (06.05.13 22:23:09)
arkadaşlar kadında hastalık var ise kesin kapdım mı yoksa belki kapmış olabilir miyim ?

bağışıklığım çok kuvvetlidir, hiç hasta grip falan olmam, nerdeyse 10 yıldır
  • tuhaf bir insan  (06.05.13 22:32:43)
gecmis olsun aids olma ihtimalin cok yuksek kadin dogu avrupadansa bati avrupadansa pek bir problem olmaz

  • abigail  (06.05.13 22:33:07 ~ 22:33:43)
bağışıklıkla ilgisi yok çoğu hastalığın. aids kapan herkes yılda 4 kez grip olan tipler değil emin ol.. gidip testleri yaptır. yaptırmadan sonuçları almadan da yeni biriyle birlikte olma..
ihtimal var..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (06.05.13 22:35:37)
belsoguklugu icin konusursak, varsa, oral/vajinal bulasma yuzdesi %40, oldukca yuksek.

  • she was my baby  (06.05.13 23:48:20)
Viral ve bakteriyel hastalık kapma riskin yüksek tabii. Aids muhabbetlerine sen kulak asma ama, birşey varmı diye merak ediyorsan bir boğaz kültürü testi yaptırabilirsin. Sürtme yoluyla boğazdan alınan doku petrilere ekilir ve bakteriyel bir durum varmı yokmu anlaşılır. Varsa bakteriyel durum 1000 lik antibiyotiği dayarlar bir veya iki hafta düzelirsin. Geçmiş olsun

  • blacKk  (07.05.13 03:07:46)