kudret göz hastanesi, dünya göz hastanesi/doktor tavsiyesi

kudret göz hastanesi'nin istanbul'daki şubesiyle ilgili izlenimleriniz nelerdir? lazer operasyonu için en uygun yeri bulmaya çalışıyorum.
ayrıca dünya göz ile ilgili de yazarsanız sevinirim. hatta anadolu yakası'ndaki şubeleriyle ilgili olursa daha da iyi olur.
teşekkürler.

sağol ama sorduklarım dışında bir tavsiyeye ihtiyacım yok.

  • yabiraksimdi  (06.05.13 18:05:49)
efekan coskunseven tavsiye ederim.. dunya goz daha pahalidir ama bence deger, goz bu sonucta..
diger hastaneleri ya da doktorlari kotulemiyorum hatta hic bir bilgim yok kudret hakkinda ama bildigim bir sey varsa o da bu tur seylerde teknolojinin onemli oldugu.. en son gelistiren teknigi, aleti alma gucu olan dunya goz bence.. ilasik oldum ben de orada.. yeni bir teknoloji sayilir internetten arastirin
ilasik yapan dunya gozden baska bir yer var mi bilmiyorum ama turkiye ye getiren onlar.. amerikan donanmasinin pilotlarinin olmasi icin onayladigi bir teknik

lasik in bir kademe ustu oluyor daha kisiye ozel.. doktorun soyledigi ise suydu diger ameliyatlar normal ayakkabi ise bu teknik ortopedik ayakkabi

ama benim bahsettigim sube etiler de idi yamulmuyorsam
  • babamasoliimbananickaldirsin  (06.05.13 18:14:37 ~ 18:18:16)
Kudret göz hastanesinde mehmet ali özdil'e ameliyat oldum, tavsiye ederim.

  • whoosie  (06.05.13 20:38:49)