Tez Sunumu Takım Elbise

Selamlar.

Haftaya bitirme tezi sunumu yapmam gerekiyor da, sanırm resmi giyinmemiz gerekiyormuş. İlla da takım elbise giymeme gerek olur mu sizce yoksa kot ceket kravat şeklinde gitsem sorun olur mu?

kot ceket olmasın sakın. havalar da sıcak zaten, ceket giymene de gerek yok. hatta devlet memurları yaz kıyafeti uygulamasına geçtiler, artık kravat zorunluluğu da yok mevsim itibariyle. ama görsel olarak takım elbise, kravat daha güzel ve ciddi bir imaj yaratıyor karşı tarafta.

yalnız ceket giyeceksen, savunma başladıktan sonra sakın çıkartma ceketini. "çok üzerime geldiniz, sıkıntıdan sıcak bastı" gibi bir izlenim yaratabilirsin.

ya başlarken müsadeneizle ceketimi çıkarabilir miyim diyerek ceetini çıkart ve öyle başla. ya da sonuna kadar ceketinle kal, ama bu sefer e ter döküp sürekli silinme ihtiyacı hissedebilirisn ve çok daha çirkin bir görüntü olur.
  • halanne  (05.05.13 12:39:07)
sade bir gömlek, kanvas bir pantolon ve casual bir ayakkabı yeterlidir.

edit: saç sakal da önemli tabi.
  • halitkin  (05.05.13 12:55:17 ~ 13:55:38)
Halitkin arti bir..ben de oyle girip a ile cikmisim. Sortla gelen de vardi ama

  • condom kurşunu  (05.05.13 13:08:44)