[]

ne yapsam?

işten ayrıldım. param var, zamanım var. 1-2 ay iş aramayacağım. doyasıya tatil yapmak istiyorum. ama bütün arkadaşlarım, sevgilim çalışıyor. kimseyi ikna edemedim. kardeşim sınava gireceği için ailemle de gidemiyorum. ne yapsam ben yaa?

not: 25 yaşında kadınım.


 
sevgiliden ayrı tatile gitme problem olur aklı kalır.


  • elif gorse mertek sanan ordinaryus  (04.05.13 12:29:40) 
Fuckbuddy bul.


  • gorki  (04.05.13 12:31:05) 
tek git tatile, bu kadar basit


  • gates  (04.05.13 12:33:03) 
tabii ki de tek başına balıkesir körfezine git.


  • tetebangura  (04.05.13 14:20:35) 
malatya'ya gel.


  • etna  (04.05.13 14:31:11) 
düşünme bile tabii ki kendi başına tatile çık. izmir muğla taraflarına git rahat rahat takıl. işten ayrılmışsın zamanın var dinlenmek gezmek senin de hakkın, kimse gelmiyor diye gitmeyecek değilsin.


  • soulfree  (04.05.13 14:56:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.