cristiano ronaldo ve islam

ronaldo'yla ilgili son zamanlarda namazlı niyazlı geyikler dönüyor, nedir işin aslı?

altın ayakkabısını filistin için açık arttırmaya çıkarttı.

israil maçı sonrası israilli futbolcuya formasını vermedi.
  • vur joker vur  (03.05.13 17:36:16)
bunların hepsi yalanlandı salak olmaayın inci sozluk ziyaretleri

  • evil genius  (03.05.13 18:29:05)
bu olaylar yalan degil,arkadaslarin soyledikleri dogru. inci sozluk sadece heryerde kullanip capslere malzeme yapti bunu.

  • efsane  (03.05.13 19:16:29)
aç israil maçını izle, adam forma istiyo, ronaldo yüzüne bile bakmıyo. iyiki bi inci sözlük öğrenmişsiniz, her şeyi oraya bağlıyorsunuz.

  • vur joker vur  (03.05.13 20:51:28)
1. nesil inci sozluk yazarıyım zaten ogrenmemişim ogretmişim rahat ol. istediginize inanın.hatta mesuta besmele hatırlatma olayını yazan arkadaşa çok şuku vermiştik.

edit: www.sportskeeda.com

buda başka bi örnek ah bizim zeki(!) halkımız.
  • evil genius  (03.05.13 21:04:43 ~ 21:09:19)