inanılmaz porno film fikri

artı on sekiz desem de porno izlediğinizi biliyorum ufaklıklar, o yüzden okuyun amk. şimdi ünlülerin pornosu çok tutuyor aranıyor ya, deli gibi her yerde aratıyo millet hatta, artık o kadar çok aratıyolar ki google'a gamze özçelik yazdın mı altta bunu mu demek istediniz gamze özçelik sevişme pompa hd izle falan yazıyor. benim aklıma gelen dahiyane fikir şu şekilde: dünyada belirli ünlülere çok benzeyen kişileri bulup, onları birer birer bi takım makyaj ve sporsal faaliyetlerle bu ünlü kişilere benzetip, gerçeğe çok yakın ama amatör görünen pornolarını çektirmek ve onları bir internet sitesinden yayına vermek. wikileaks gibi. sonra da hitleri toplamak, parayı kırmak. zaten kişiler gerçeğine çok benzeyeceğinden ve porno amatör yapısı gereği bulanık, sikko ve hatta tercihen güvenlik kamerası görüntüsü gibi olacağından abazaların bunu dert edeceğini sanmıyorum. bu şekilde cinsel ihtiyacı paraya çevirip artık çalışmak istemiyorum.

ne diyorsunuz bu dahiyane fikrim hakkında? (nereden aklına geldi diyeceksiniz bu amk google'ının tavsiye şeysi o kadar abarttı ki izzet altınmeşe yazsam altında izzet altınmeşe sevişme sahnesi falan çıkaracak tavsiye olarak. oradan aklıma geldi, nöronlar çalıştı direkt.) olur da fikri gerçekleştirirseniz bi sakal atın ibneler. motor alcam para lazım.

yapıldı.
tinyurl.com
daha başka örnekler de var ama şimdi burada örnek verdirip beni şey yapma rica ediyorum.

porno konusunda yeni bir fikrin olursa gel bana danış.
  • sanal hayvan  (02.05.13 00:51:39)
bir de şunu kontrol et fikirlerden önce
parodypornrus.tumblr.com

ve unutmayalım internetin 34 numaralı kuralı
  • sanal hayvan  (02.05.13 00:54:18)
Onu bunu geçin. Şu 5d ile başlayıp en son 9d'si çıkmış "kendini filmde hissetme" temalı şeylerin porno versiyonlarını yapma fikrim var benim de. Ama bakireler için ayrı film lazım olur o kısım biraz sıkıntı, hala üzerinde çalışıyorum :/

  • materyalist imam  (02.05.13 00:58:24)
Torbacının numarasını dağıtsan daha iyi kazanırsın.

  • tiny penny  (02.05.13 00:58:45)
cok gec kaldin beabi. bu fikirler yirminci yuzyilda filizlenmisti. porno sektorundeki gecmisin belli ki pek uzaga gitmiyor. porno kulturunu biraz daha artir. sonra projeye el at.

  • bohr atom modeli  (02.05.13 01:08:44)
böyle bir porno türü var zaten ve bolca yapılıyor yıllardır.

  • rotten head  (02.05.13 02:01:34)