[]

facebook arkadaş tavsiyesi

Facebook'ta profiline baktığınız birine (ortak arkadaşınız olabilir yalnız siz arkadaş değilsiniz) tanıyor olabirsiniz kısmında sizin adınızın ve fotoğrafınızın çıkması bilindik birşey mi?

Çalıştığım şirkette ortak arkadaşım olan, hatta dün profiline baktığım kişi bana ekleme talebi göndermiş de baya baya şaşırdım. Acaba bu bilinen bir şey mi diye


 
Oluyor öle genelde.


  • lola35  (01.05.13 22:24:00) 
Buna ilaveten o arkadaş tavsiyesinde genelde nefret ettiklerim çıkıyor karşıma benim. Çarpıya basmaktan iflah oldum çaktım engeli.


  • aydogank  (01.05.13 23:05:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.