[]

rifocin ampulü lokal olarak nasıl kullanılır

doktor ayağımdaki yara için rifocin ampul verdi ve kırıp uygulamamı söyledi.

ben de kırıp üzerine döküyorum akşamdan ve sabah kalkana kadar duruyor.

sabah duşla beraber akıp gidiyor.

ama ilaç çok geldi bana, yani bütün ampulü boca ediyorum üzerine

birazını uygulayıp kalanını sonraki akşama bıraksam herhalde olmaz?

toplam üç tane var, sanırım tedavi de üç gün sürecek.


edit: yazmayı unutmuşum, ilacın içinde lokal olarak nasıl kullanılacağı yazmıyor. sadece enjeksiyon için tarif verilmiş.

 
Kullanma yönetminiz doğru.Aynı şekilde kullanmaya devam edin


  • primarymaster  (01.05.13 20:15:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.