Kedi Aşısı

Fiyatı ortalama bilen var mıdır? İki tane kedim var. Özel bir veterinere götürdüm tanesi 30 TL'den ikişer aşı lazım dedi. 120 TL yapıyor. Öğrenci adamım bir yardımcı olun be.

Haydarpaşa hayvan hastanesinde 25 lira. Aldığın fiyat iyi ama , normalde 40-50 lira arası oluyor özel veterinerlerde.

  • anjelique laihiala  (30.04.13 01:13:20)
Ondan daha ucuza bulamazsın, normal o fiyat.

  • buff  (30.04.13 01:33:54 ~ 01:37:32)
fiyat bilmiyorum ama ankara'da belediyenin veterinerliklerinde çok cüzi bi miktar istiyolar. bulunduğun şehirde de öyle bi imkan vardır diye düşünüyorum bi soruştur bence.

  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (30.04.13 02:23:53)
Şöyle bir şey buldum:

www.ibb.gov.tr

Fiyatlar 2012 yılına ait ama bir kedinin dış parazit aşısı 12 TL imiş İstanbul'da. En iyisi belediyeye götürmek. Evimin yakınında varmış bir tane şansıma :)
  • sarhosken alinan hesap  (30.04.13 02:37:47)
Fatih'te itfaiyenin arkasında var belediyenin veteriner kliniği. Fazlasıyla ilgisiz ve sinir bozucular ama deneyebilirsin. Sadece aşı ücretini alıyorlar, işlem için ücret almmıyorlar.

  • matematik  (30.04.13 11:46:51)