[]

Yatak ve Yastik Temizleme

carsafi ve yastik kilifini cikarinca farkettim de yatak ve yastik biraz kirli gozukuyor. bunlar nasil temizlenip, bembeyaz yapilabilir?

edit: yatagin siltesi yani


 
yastigin kenarindan sok icini bir yere koy, yika. kuruduktan sonra o icinden cikanlari bir daha doldur ve dik. ama mutlaka yastik koruyucularindan al bir tane fermuarli oluyorlar, bir daha sokmene gerek kalmaz. dosek fermuarli degilse al eline sabunlu bir bez, tul parcasi iyi olur kopuklu kopuklu sil, leke varsa vanishle cikart. havadar yerde kurut. kuruduktan sonra elektrik supurgesiyle ustunden gecebilirsin yada hali patpatiyla patlatabilirsin. yataga da koruyucu alirsan rahat edersin.


  • eick  (30.04.13 00:05:32 ~ 00:07:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.