MTB Bisiklet Hakkında

Merhaba duyurucular.Yaklaşık 500 tl bütçem var.Bana sıfır yada ikinci el farketmez bu paraya alınabilecek güzel bir başlangıç seviyesinde mtb bisiklet tavsiye edebilir misiniz? Aklımda Kron xc 150 var.Nasıldır?

Mtb konusunda emin misin?
Eğer eminsen xc 150 başlangıç için iyidir. Bir de alternatif olarak salcano ng650'ye bakabilirsin. Herkes tavsiye ediyor ve güzel bisiklet. fiyatı 650'ydi sanırım.

  • naylonlee  (29.04.13 02:24:20)
xc 500 bile alırsın ki o paraya, ikinci el sağlam piyasası var. hd için biraz daha fiyat çıkman gerekebilir ama v fren bu fiyata rahatlıkla alırsın.

  • trajikomix  (29.04.13 04:42:20)
mtb konusunda emin gibiyim.klişe olacak ama yol bisikletide aklımı çelmiyor değil :)

  • alexsei  (29.04.13 10:59:01)
bu fiyata ancak 1997 model bi yol bisikleti alırsın şu amcaların kullandığı türden.^^

  • trajikomix  (29.04.13 13:40:11)