komedi dizisi önerisi

izlediğim çoğu dizi ya final yaptı ya da sezon finaline girdi boşluktayım şu an sadece bates motele bakıyorum arada, önerebileceğiniz komedi dizisi ya da başka türde de olabilir ama eğlenceli, sürükleyici bir dizi olsun.

komedi dizisi olarak gülme efektsiz ve çok abartılı, karikatürize karakterler olmasa süper olur. it's always sunny in philadelphia, the office, spaced, misfits, modern family, freaks and geeks, extras genel olarak sevdiklerim bu şekil.
scrubs da fena değildi ama çok bağlamadı beni, parks and rec. the office çakması gibi olduğu için sevemedim. arrested development,louie,community de sevemediklerim arasında.

gülme efektsiz demişsin gerçi ama black books'a göz atabilirsin.

the office ve extras sevdiysen üzerine life's too short'u da deneyebilirsin. Gerçi ben extras ve the office sevmeme rağmen LTS sevememiştim.
  • grv  (27.04.13 19:04:19)
(bkz: community)

  • patricia teyze  (27.04.13 19:09:20)
black books ilk bölümün daha 2. saniyesinde mi ne gülme efektini duyunca kapattım ya efekt olunca diziye odaklanamıyorum maalesef. life's too short'u izledim ben de çok sevemedim çerezlik bir dizi.

  • feykalade  (27.04.13 19:11:55)
workaholics kurtarmaz mı?

  • fuel oil  (27.04.13 19:14:11)
community de 6-7 bölüm izleyip çok sevemediklerim arasındaydı eklemeyi unutmuşum.

  • feykalade  (27.04.13 19:14:46)
workaholics'e bir bakayım o zaman teşekkür ettim.

  • feykalade  (27.04.13 19:16:33)
the IT crowd
the inbetweeners

pnr'ı sevmemeni anlayabilirim ama arrested development'ı nasıl sevemezsin anlamadım :(

arrested development'ın yıllar sonra yeni sezonu başlayacak mayıs'ta, ona da bi göz at derim.
  • loser blueser  (27.04.13 19:17:54 ~ 19:18:19)
arrested development bir bölüm izledim de karakterleri pek sevememiştim sanki tekrar izlemeyi deneyebilirim. the it crowd ile that 70s show'u izlemeyi çok istiyorum ama dediğim gibi gülme efektinden dolayı odaklanma problemim oluyor. the inbetweeners biraz ergen dizisi izlenimi bıraksa da bende listeme ekledim ona da bi bakıcam teşekkürler.

  • feykalade  (27.04.13 19:25:25)
the league
flight of the conchords
curb your enthusiasm
that 70s show
  • jordison jr.  (27.04.13 19:27:52)
Two and a Half Men

  • Olric  (27.04.13 19:30:26)
dünyanın en iyi komedi dizilerini sıralıyorum:

it's always sunny in philadelphia
louie
workaholics
wilfred

edit: ha louie'yi sevmedim demişin o zaman siktir et ya. yalan dünya pis yedili falan izle
  • inancsiz deve  (27.04.13 19:54:06 ~ 19:55:01)
workaholics +1

bende 2 broke girls'i öneriyorum. çerezlik hoş dizi.
  • mattiadestro  (27.04.13 20:04:33 ~ 20:05:13)
Flight of the conchords
Eastbound and down

  • fannstmer  (27.04.13 20:24:01)
workaholic

  • reverse engineer  (27.04.13 20:46:54)
benzer dizi zevklerine sahibiz. bundan yola çıkarak, black books, evet her ne kadar gülme efekti olsa da kesinlikle inatla izlemeye değer bir dizi, bence denemelisin.

ayrıca how not to live your life göremedim yazdıkların arasında, sıra ona da gelmiş.

bu arada saydığın dizileri sevip de louie'yi nasıl sevmemişsin şaşırdım.

arrested development ise, tek bölümle sevilebilecek dizi değil sanki, fazla tempolu, ilginç işliyor dizi. 2-3 bölüm sonra alışmıştım, dedikleri kadar da varmış hani, şans vermelisin bir kez daha.

bir de ricky gervais'in son projesi, derek var, aklında bulunsun.

unutmadan, curb your enthusiasm tabi. her ne kadar kendini çok tekrar etse de, diziyi illa ki izletiyor larry david.
  • philus  (27.04.13 21:05:40)
workaholics, how not to live your life, curb your enthusiasm, Eastbound and down,the inbetweeners,arrested development listeme eklediklerim. teşekkür ettim.

  • feykalade  (27.04.13 21:34:30)
şu sahneleri izle, flight of the conchords'u da eklemezsen camdan aşağı atla:))
sonuçta hbo dizisi, ulusal kanallardaki kıçı kırık aile dizilerinden bi farkı var

www.youtube.com

  • jordison jr.  (27.04.13 21:40:30)
gülme efekti var ama that '70s show çok güzel. ben de yeni başladım sayılır,2.sezondayım. git gide güzelleşiyor:)

  • mrenton  (27.04.13 21:40:43)
flight of the conchords'u da eklemiştim unutmuşum yazmayı.

  • feykalade  (27.04.13 21:52:34)