Arkadaşlık teklifi

beyler sorum size
Duyuru: Otobüste bir kız gördünüz.güzel hoş bir kız.tam sevgilim olacak kız diyorsunuz yada hayalimdeki kız her neyse.otobüsten indiniz.aynı yönde ilerliyorsunuz
1-Kızla tanışmak için bir çaba harcar mısınız?
2-nasıl bir çaba olur?merhaba tanışabilir miyiz mi?ilk cümle ne olur? ve sonrası?
3-kıza yaklaşmak için tabi bi karar aşaması olur acaba gitmesem mi tersler mi vs. diye.neye bakarsınız buna karar verirken?

bu gün başıma geldi bahsettiğin durum ve cevabım uygulamalı olarak "hayır". napabilirdim ki, belki erkek arkadası ile bulusmaya gidiyor, sorun cıkabilir olmaz öyle şey yani saygısızca bir davranıs gibi ne bileyim...

  • Yigitabi  (27.04.13 18:04:34)
bence saygısızca değil. ayrıca insanlar birbirleriyle nasıl tanışmayı bekliyorlar acaba. otobüste görünce konuşma yanlış anlaşılır, cafede bakışınca konuşma yanlış anlaşılır, netten yazma yanlış anlaşılır, bunca paranoyaya gerek yok. istiyorsan gülümse o da gülümserse selam verirsin her şey aslında bu kadar basit.. zorlaştırmaya karmaşaya sürüklemeye gerek yok hiçbir şeyi

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (27.04.13 18:09:56)
@kapitalist
illa ki öyle sadece görünüşe baktım.eylemde bulunmadan önce iyi düşün diyorsun da öyle bir ortamım olmuyor hiç.kızlı erkekli ortamda yer almıyorum.full erkek.
ben de isterim bi kızla masada oturıyım fikrini öğreniyim kafa yapısı bana uyuyor diyip teklif ediyim ama yok işte.ondan soruyorum özellikle
  • balllooon  (27.04.13 18:12:49)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin
ya bir kızı etkileyecek bir gülüşüm veya bakışı yok desem.tipim kötü demiyorum çok kötü değildir ama ilk bakışta itici gözüken bir insanım.insanlar ilk başta iletişime geçmekte çekinir benimle.yada bana öyle geliyor.o zaman ihtimalim %1 gibi mi?

  • balllooon  (27.04.13 18:15:59)
seninle iletişime geçmek istemezse istemez. isterse de ister.. karmaşık fomüllere dökmeyin şu ilişkileri çok basit her şey aslında. ilgi göster sev yeter.. nedir insanların bu kadar başaramadığı ben hala anlayamıyorum..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (27.04.13 18:22:17)
soru yanlış cinsiyete yöneltilmiş bence.

  • crybabyy  (27.04.13 19:16:31)
temeli otobüste atmalı. inince annesinin onu beklemiyor olma garantisi yok ki !

  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (27.04.13 19:37:12)
kız arkadaşımla 6 senedir çıkıyoruz , okulun servisinden inince benim gittiğim yere gidip gitmediğini , isterse beraber taksiyle gidebileceğimizi söyleyerek tanıştım. olabiliyor yani .

Bu şekilde terslendiğim de oldu ama hatırlamıyorum bile nerede nasıl olduğunu , güzeller güzeli insan beyni siliyor öyle şeyleri merak etme :)
  • dodi el ford  (27.04.13 19:44:33)
senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin +1

hocam yapılmışı var. daha bir hafta olmuyor.
otobüste yanıma oturan hoş bir hatunla otobüsten indikten sonra konuştum.
bence işim önemli tarafı yeterince kibar olmak. pardon de kibarca meramını anlat.

hayat kısa, kaybedecek ne var ki? oyunu yeterince sert oynamalıyız.
  • tensai  (28.04.13 11:08:21)