[]

bu gercek olabilir mi?

www.youtube.com
 
gerçek. daha beterleri de var.


  • der meister  (26.04.13 23:29:55) 
vay arkadaş ben izlerken inanılmaz gerildim adam dünyanın en rahat işiymiş gibi yapıyor.


  • halitkin  (26.04.13 23:39:14) 
daha beteri için : www.youtube.com

ek : bu köprü çok meşhur. daha beterden kastım 300 küsür metre. yabancı sitelerde çokça haber olmuştu.
  • raif_efendi  (26.04.13 23:41:12 ~ 23:43:31) 
çok çok daha muhteşemini Philippe Petit ikiz kuleler arasına gerdiği halat üzerinde yürüyerek yatarak ve de oturarak yapmıştır. görmek isteyenler man on wire belgeselini izleyebilir. onu izleyen birisi olarak bu yaptığı kesin yapılabilir göründü bana..


  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (26.04.13 23:54:01) 
aga gerçek gibi duruyor. rus gençleri arasında böyle bi akım var zaten. planking gibi.


  • sehpa fx350  (27.04.13 00:04:14) 
hayalarım süzüldü. oy anam.


  • aydogank  (27.04.13 23:18:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.