[]

mikser ucu

arkadaşlar ya bizim mikserin çırpıcı uçları kaybolmuş.. hamur için olan uçlar var ama onlar iyi iş görmüyor.. şimdi yeni bi mikser almasak, bu uçların ayrı satılıyor olma ihtimali var mıdır bir yerlerde?
 
servisini arayıp bir sorun, onlar size yardımcı olacaktır ya da ürünün satıldığı bir mağazaya gidip bunu uçlarını ayrı satın alabilir miyim diye bi deneyin.


  • turunun son ornegi  (13.02.09 16:31:48) 
milyoncularda var mikser uçları.


  • fatenim  (13.02.09 18:12:59) 
carrrefourda aynı marka varsa ordan çal, alarm ötmez korkma.. aynı marka yoksa da çal, burada verilik ilanı açarsın


  • zubundy  (13.02.09 18:35:14) 
o milyonculardakiler el çırpıcısı, mikser için hiç görmedim ben, kaç yeri gezdim..

karfur ve benzeri yerlerden çalmak benim de aklıma geldi, en kötü ihtimal öyle yapacağım artık =) ama aynı markadan göremedim hiç bu arada..

servis önerisine gelince.. çok bilindik bir marka değil..

çok teşekkürler cevaplarınız için..
  • vercingetorix  (13.02.09 19:48:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.