kıl dönmesi riskim

bayağı götü kıllı bi adamım. kıl dönmesinden muzdarip olmaktan ölümüne korkuyorum yorumları okuyunca.

götüme baktığımda deri altında kıldan çemberler oluşmuş. hani bacaklarda olur ya, ondan. ağrısı sızısı olmuyor ama derinin altında kalın kalın çemberler var.
bu kılları derinin altından çıkarayım mı yoksa bırakıyım mı?
yani bu kılları bırakırsam kıl dönmesi riski artar mı?

sakınan göze çöp batarmış. okuma öyle şeyleri. durduk yere de çıkarma onları. bırak kendi hallerine

  • dokunmakalbime  (25.04.13 17:05:13)
annesinin bile acık daha dursaymışın bende sadece kıl doğacakmışın dediği arkadaşımda yoktu da tüysüz bir arkadaşta vardı ameliyat olmuştu. onunla da dalga geçmişti bende olmuyor da bunda oluyor çok gülüyorum diye. çocuk da hiç kıl mıl yoktu bu da çıktı baktı yalnız kalmiyim dedi geri girdi diye..
ben bunu neden anlattım bilmiyorum da çok kıllı olmayla alakası olan bir şey değil kıldönmesi..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (25.04.13 17:38:04)
oturma şeklin ve dar pantolon giyip giymediğin de önemli. deri altındaki kılları da hayal edemedim. çıkartsan daha iyi olur herhalde.

  • zgrydn  (25.04.13 17:46:32)