başlık soruda

aklıma tekrar tekrar aynı kelimeler geliyor. freudiyen yorumlar gelmesin diye yazmıyorum (psikanalizinizi de alın gidin). dururken geliyor, çalışırken de geliyor. meşgul olmam ya da vakit öldürür halde olmam etki etmiyor. kafamın içinde çınlıyor. 15 dakika sonra falan tekrar ediyor. kendimle konuşma gibi değil, yanlış hatırımda kalmış bir çift ingilizce kelime (sıfat tamlaması) kafamın içinde sürekli tekrar ediyor. ısrarla tekrar ediyorum, yok saydığım halde. nedir? kafayı mı yiyorum?

benzer bir şey bende de var ve ben "hangimiz normaliz sanki?" ile "normal ne amk" diyerek öteliyorum.

sıkma canını.
  • Argaeos  (25.04.13 08:37:26)
psikiyatriste git bak bakalım kafada ne varmış.

  • zgrydn  (25.04.13 08:38:27)
bi nedenle o nöronlara kuvvetli köprüler yapmışsın. bulmaca çöz. üstünde çok düşünme bu durumun. geçer.

  • kediebesi  (25.04.13 08:47:29)
bi de misal kelimelerin anlamına değil de seslerine odaklan. çok tekrarlamak da yabancılaştırabilir. bi de pontypool filmini izle madem.

  • kediebesi  (25.04.13 08:58:57)