Sirke ile Zayıflama ?

arkadaşlar varmı bunu deneyen olumlu olumsuz sonuclar alan ? (erkeğim )

gazetede okuduğum bi habere göre bir adamın midesi bu yüzden delinmiş ölmüş. detayları hatırlamıyorum ama uzun süre kullanmış, midesi dayanamamış sonunda. iyice araştır derim ben. al bak buldum haberi: www.hurriyet.com.tr

  • innerbliss  (25.04.13 00:26:32 ~ 00:27:18)
Şu ya da bu direkt yolla zayıflatır diye bir şey yok, onu silin aklınızdan.
Size uygun bir diyet listesi ve spor olmadan, tek bir besin üzerinden zayıflamak sadece hayal.
Söylediğiniz şey ise bir miktar suya, bir miktar elma sirkesi karıştırılıp içildiğinde vücuttaki yağları parçalamaya yardımcı olur.
Fakat tabii innerbliss arkadaşımızın da dediği gibi doz aşımı olmadan, kontrollü bir şekilde tüketirseniz.
  • eski kafasi gidiklerdenim  (25.04.13 00:38:32)
ev arkadaşım yapıyordu bir ara, sonra midesi ağrımaya başladı.
iyi bir şey değil.

  • goldentitan  (25.04.13 00:41:32)
direkt zayıflatıcı etkisi olan besinler tamamıyla hurafedir.

  • berend  (25.04.13 01:14:03)
ölen var

sirke limon bişey daha karıştırıp içiyodu elemanın biri.kilo verdi ve öldü.
  • aşksız prens  (25.04.13 01:18:04)
gastrit, ülser, reflü ve bilimum mide hastalıklarına giriş için ideal, kilo vermek için değil.

  • darkredanger  (25.04.13 01:36:13)
10 gün şeker namına hiçbir şey yeme, ,çme. bir de hamurlu yiyecekler tüketme. aradaki farkı gözlemle. bence benim söylediğim risksiz... ama sirkeli su!

  • aeroflot  (25.04.13 10:23:58)
sabahlari ilik su ic, sirkeli ilik su iceceksen de icine mutlaka bal koy. sirkenin o agresiv keskinligini aliyor. kan sekerini de yavasca yukseltir bal, birden tavan yaptirmaz.

  • eick  (25.04.13 11:20:50)